НІМЕЦЬКИЙ АЕРОКЛУБ ПІДТРИМУЄ ЗАБОРОНУ УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ СПОРТСМЕНІВ РОСІЇ ТА БІЛОРУСІ

Звернення Ради Німецького аероклубу (DEUTSCHER AERO CLUB - DAeC), що об'єднує спортсменів усіх авіаційних видів спорту в Німеччині та представляє країну у ФАІ, від 8.03.2022.

ВІЙНА В УКРАЇНІ: НІМЕЦЬКИЙ АЕРОКЛУБ ПІДТРИМУЄ ЗАБОРОНУ УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ СПОРТСМЕНІВ РОСІЇ ТА БІЛОРУСІ
В Україні точиться жорстока війна. Напад російських військ на країну змінив Європу. З огляду на невимовні страждання, особливо мирного населення, пріоритети політиків у всьому світі змінюються.
Спортсмени авіаційних видів спорту та їх організації також виступають проти російської агресії. Міжнародний спорт, FAI та Німецька олімпійська спортивна конфедерація вирішили виключити пілотів з росії та білорусі від усіх спортивних змагань.
Німецький аероклуб поділяє це рішення та підтримує всі ініціативи, які сприяють якнайшвидшому завершенню війни. Сюди також входять заходи щодо спортсменів із росії та білорусі, які не підтримують дії свого політичного керівництва. Але з огляду на жорстокість війни цих заходів не уникнути.
Німецький аероклуб, його членські асоціації та комітети дуже стурбовані. Сподіваємося, що ця війна і невимовні страждання народу України закінчаться як найшвидше.

Рада DAeC

https://www.daec.de/news-details/krieg-in-der-ukraine-daec-unterstuetzt-startverbot-fuer-sportler-aus-russland-und-belarus/